Závěrečné utkání a poslední utkání play-off naši hráči již
nezvládli a pod tíhou dvou proher přistoupili k zápasu velmi odevzdaně.
Toto soupeř kvalit Kosmonos okamžitě trestal. Již první třetina, kterou naši
hráči prohráli 8:0 se ukázalo, kdo je jasným pánem na hřišti. Nepomohlo
nám ani střádání brankaře a tak náš tým v posledním utkání utrpěl největší
debakl v naších soutěžních utkáních a to 17:2.

TJ Hrdlořezy Důl:Nowa Kosmonosy2:5
0:1,1:4,1:0

Druhý zápas play-off jsme s hráči Kosmonos začali o
poznání lépe, když jsme v první třetině inkasovali pouze jedinkrát.Druhá třetina

1:0,6:1,4:0

V prvním kole play-off oblastní ligy nám los přisoudil tým Nowa Kosmonosy.
Kosmonosy v oblastní lize neztratily ani bod a základní část suverénně vyhráli.
Po dohodě obou klubů se zápasy play-off odehrají na našem hřišti v Hrdlořezých.
Naši hráči proti jasném favoritu v první třetině hráli zodpovědně v obraně,
což se projevilo na skóre první třetiny, kdy se soupeř dokázal prosadit pouze
v 11 minutě. Bohužel vstup do prostřední části týmu domácích nevyšel. Pustil hráče
Kosmonos do přesné kombinace, kterou soupeř úspěšné zakončoval. Hráči Hrdlořez
také pikali za vylučování, které soupeř nekompromisně trestal.Domácí hráči se
prosadili pouze v dvojnásobné početní výhodě, kdy dokázali prostřelit hostujícího
brankaře Martinem Gregorovičem z přihrání Víti Vlčka. V závěrečné třetině soupeř již
kontroloval hru a dokázal přidat další čtyři branky. Z našich hráčů se dostával ke střelbě
Martin Gregorovič, ale ze souboje s brankařem Jiránkem vyšel lépe brankář hostí, který
vytáhl několik výborných zákroků.

12. února 2006
Pifsons of Reichenberg:TJ Hrdlořezy Důl2:13
0:3,1:6,1:4

V 16 kole oblastní ligy jsme se střetli s Libercem, který figuroval na našem hřišti
jako domácí tým. Mužstvo z Liberce přijelo pouze s osmi hráči, což se projevilo na hře
celého týmu. Naši vstoupili do utkání velmi aktivně a zatlačili soupeře na jeho vlastní
polovinu. Bylo jen otázkou času kdy se začne měnit skóre utkání. Kanonádu spustil
Martin Kronus, který dvěma góly, při kterých mu asistovali Laďa Fišera a Petr Novák.
Učet 1.třetiny uzavřel Martin Hegr z přihrání Tomáše Práška.
Liberec v úvodu druhé části vykřesal malou naději, když se mu podařilo využít přesilovou
hru a snížit na rozdíl dvou branek. Od této chvíle už zápas patřil lépe kombinujícím hráčům,
a to hráčům Hrdlořez, kdy soupeře převálcovali 6-ti brankami na kterých se podílel již
3 brankou Martin Kronus. Dvěma góly Michal Slabý, po jedné brance přidali Jirka Beneš,
Radek Frančík a Tomáš Prášek.
Závěrečnou třetinu jsme dohrávali s naprostým přehledem a skóre přibývalo pouze na
straně Liberce až na hrozivých 1:12. Za tohoto stavu dokázal soupeř opět využít přesilovou
hru a snížit.Poslední slovo však měl Jirka Beneš, kdy završil účet utkání na 2:13 ve prospěch
hráčů Hrdlořez. V dnešním utkání se blýskli hetrikem Martin Kronus a Michal Slabý. Dvorním
nahrávačem se stal Petr Novák se 6 asistencemi. Doufejme, že střelecké prokletí prolomily
Roman Hejl a Radek Frančík. Musíme doufat, že střelecká forma vydrží našim hráčům i v
následujícím utkání kdy nás čeká vítěz oblastní ligy Real Tetřev.

2:1,2:1,0:2

V patnáctém kole oblastní ligy jsme na domácím hřišti přivítali tým Bloody Predátors
, který využívá služeb hráčů druholigových Tygrů Ml.Boleslav. Toto také soupeř potvrdil
v utkání s našim týmem a nasadil 8 hráčů z mužstva Tygrů do utkání. Soupeřův nástup
do utkání byl dobrý, dařila se mu kombinační hra a dostával se do šancí, které však
domácí brankář Tomáš Bělský dokázal vyřešit. Domácí tým se dostával do rychlých
protiútoků, které dělali soupeři značné starosti, což se potvrdilo ve 3 minutě, kdy
Tomáš Prášek důrazem před brankou dostal domácí do vedení. Při této brance mu
asistoval Michal Slabý. O druhou branku se překvapenému soupeři postaral Jirka Beneš
z přihraní Petra Hejla. Závěr třetiny se domácím nepovedl a nechal soupeře snížit na
rozdíl jediné branky. Soupeř dokázal i vyrovnat, ale chybou v zápise se sám připravil
o vstřelenou branku.
Do prostřední části vstoupil lépe soupeř, kdy za pouhých 25 vteřin vyrovnal. Domácí
tým dokázal potrestat první vyloučení soupeře, a za pouhých 26 vteřin využil přesilovou
hru zásluhou Michala Slabého z přihrávky Jirky Beneše. Za pouhých 10 vteřin se opět
měnil stav, to napřáhl od modré čáry Martin Hegr, který využil vyhrané buly Tomáše Práška.
Závěrečná třetina se pro domácí začala vyvíjet velmi slibně, kdy ve 4.minutě byl soupeři
vyloučen hráč na 5 minut. Domácí však tuto výhodu nedokázali využít. Ke konci třetiny
se soupeř nadechl k závěrečnému náporu. Odvolal brankáře a se šesti hráči v poli se mu
podařilo snížit na rozdíl jediné branky.To však ještě domácí hráči netušily, že si vypijí kalich
hořkosti až do dna. Soupeři se povedl famózní závěr, kdy za pouhých 6 vteřin dovedl vyrovnat.

V předehrávce 14. kola oblastní ligy jsme na domácím hřišti přivítali souseda v
tabulce a to hráče Red Wings. Nad tímto soupeřem jsme v úvodním části zvítězili 6:2.
Red Wings přijeli na naše hřiště posíleni o hráče na hostování z týmu Tygrů Ml.Boleslav.
Už úvod utkání naznačil, že nás nečeká lehké utkání. Byl to soupeř, který vstoupil do
utkání velmi aktivně, za což se odměnil ve 3 minutě vedoucí brankou. Naši hráči se
nemohli dostat do tempa a pohyblivý hosté nám dělali velké starosti.
Ve druhé části utkání jsme zlepšili pohyb a začali se prosazovat před brankářem hostí.
Bohužel jsme nedokázali proměnit ani samostatný nájezd nebo brankáři pomohla tyč.
Soupeř se svým pohybem dostával do šancí, které však domácí brankář T.Bělský dokázal
zlikvidovat. Nestačil na soupeřovu střelu pouze v 10 minutě, kdy jsme inkasovali podruhé.
Tento pro nás nepříznivý stav vydržel až do konce druhé třetiny.
Do závěrečné části jsme zredukovali sestavu a nastoupili v početní výhodě, kterou jsme
dokázali využít zásluhou P.Foestera z přihrání Jirky Beneše a Martina Hegra. Soupeř však
za pouhých 25 vteřin opět zvýšil na rozdíl dvou branek. Náš výkon to však nepoznamenalo
a v 5 minutách při přesilové hře soupeře jsme dokázali snížit na rozdíl jediné branky a to
zásluhou Jirky Beneše s přihrávek Martina Hegra a Petra Nováka. Srovnat krok se soupeřem
se nám podařilo v 8 minutě zásluhou vyhrané buly Michala Slabého a přesné střely od modré
čáry Martina Gregoroviče. Tento stav i přes šance na obou stranách vydržel až do konce utkání.

21. ledna 2006
Belveder Benátky "B":TJ Hrdlořezy Důl0:5
Utkání zkontumováno

Jelikož mužstvo Belveder Benátky "B" nedokázalo připravit hřiště na utkání a to
ani do 1.hodiny po oficielním začátku uvedeného utkání, rozhodla komise STK na základě
hokejbalových pravidel utkání ve prospěch našeho týmu, a to kontumačně 0 : 5