Kanadské bodování 1. OHbL Ml. Boleslav - sez. 2009/2010

                              ..........................  po 11 kole..................................

 

                                                                                  Pořadí hráčů podle produktivity

 

                                                                                                              - 1. část -

    1. Ptáček Ondřej  (KOS)                                        35 b. (14 + 21)             |               Beneš Jiří  (HRD)                                              5 b. (2 + 3)

    2. Kryštofek Petr  (KOS)                                       30 b. (9 + 21)               |               Franc Lukáš  (PEE)                                          5 b. (2 + 3)

    3. Bříška Kamil  (PEE)                                            27 b. (18 + 9)               |               Richtr Jan  (KOS)                                             5 b. (2 + 3)

    4. Kraus Tomáš  (KOS)                                         27 b. (12 + 15)             |               Krejbich Jan  (TYG)                                         5 b. (2 + 3)

    5. Kriško Ondřej  (KOS)                                         27 b. (11 + 16)             |               Knížek Roman  (PEE)                                        5 b. (2 + 3)

    6. Jaroš Petr  (PEE)                                               23 b. (7 + 16)               |               Faix Václav  (TET)                                           5 b. (2 + 3)

    7. Křepel Miroslav  (KOS)                                      22 b. (8 + 14)               |        63. Prášek Tomáš Ml.  (HRD)                                  5 b. (1 + 4)

    8. Melša Petr  (RED)                                              19 b. (14 + 5)               |        64. Žitný Radek  (HRD)                                           5 b. (0 + 5)

    9. Bureš Jaromír  (BEN)                                         19 b. (13 + 6)               |        65. Šťastný Luděk  (TYG)                                       4 b. (3 + 1)

  10. Ženíšek Michal  (BEN)                                       19 b. (7 + 12)               |               Dufek Milan  (TET)                                            4 b. (3 + 1)

  11. Erban Jan  (KOS)                                              18 b. (11 + 7)               |               Tůma Jiří  (PEE)                                                4 b. (3 + 1)

  12. Ernstberger Jan  (BEN)                                     18 b. (8 + 10)               |        68. Holec Martin  (RED)                                           4 b. (2 + 2)

         Zeman Přemysl  (PEE)                                      18 b. (8 + 10)               |               Dlask Lukáš  (BEN)                                          4 b. (2 + 2)

  14. Marušinec Jakub  (KOS)                                   17 b. (7 + 10)               |               Musil Jan  (PEE)                                                4 b. (2 + 2)

  15. Hradec Pavel  (POW)                                        17 b. (2 + 15)               |        71. Balák Aleš  (POW)                                            4 b. (1 + 3)

  16. Zápotocký Ondřej  (POW)                                 16 b. (11 + 5)               |               Žitný Ladislav  (HRD)                                       4 b. (1 + 3)

  17. Sedláček Tomáš  (POW)                                   16 b. (6 + 10)               |               Pánek Daniel  (RED)                                         4 b. (1 + 3)

         Švejda Jakub  (TET)                                         16 b. (6 + 10)               |               Zörkler Lukáš  (POW)                                      4 b. (1 + 3)

  19. Křiváček Jakub  (TET)                                       15 b. (9 + 6)                 |               Nezbeda Radek  (TYG)                                    4 b. (1 + 3)

  20. Kadeřábek Tomáš  (PEE)                                   14 b. (5 + 9)                 |        76. Havránek Petr  (TET)                                         4 b. (0 + 4)

  21. Slabý Jiří  (POW)                                               12 b. (6 + 6)                 |               Středa Martin  (RED)                                        4 b. (0 + 4)

  22. Konopka Aleš  (KOS)                                        11 b. (5 + 6)                 |               Černý Michal  (TYG)                                        4 b. (0 + 4)

  23. Musil Miroslav  (PEE)                                         11 b. (4 + 7)                 |        79. Čadil Michal  (TYG)                                           3 b. (3 + 0)

         Bernard Tomáš  (RED)                                     11 b. (4 + 7)                 |               Pavlíček Tomáš  (TET)                                      3 b. (3 + 0)

  25. Koťátko Václav  (POW)                                     10 b. (6 + 4)                 |               Dlask Lukáš  (TYG)                                          3 b. (3 + 0)

  26. Řídka David  (POW)                                           10 b. (3 + 7)                 |        82. Bouška Petr  (BEN)                                           3 b. (2 + 1)

         Tauchman Tomáš  (KOS)                                 10 b. (3 + 7)                 |               Mohelský Lukáš  (RED)                                    3 b. (2 + 1)

         Kadeřábek Jan  (PEE)                                       10 b. (3 + 7)                 |               Kočí Tomáš  (RED)                                           3 b. (2 + 1)

  29. Prášek Tomáš  (HRD)                                        10 b. (2 + 8)                 |               Drak Jiří  (BEN)                                                 3 b. (2 + 1)

  30. Haken Petr  (POW)                                              9 b. (5 + 4)                  |               Jirásko Petr  (TET)                                            3 b. (2 + 1)

         Slabý Michal  (HRD)                                            9 b. (5 + 4)                  |               Mrázek Jan  (RED)                                           3 b. (2 + 1)

  32. Pekař Martin  (KOS)                                             9 b. (3 + 6)                  |               Zvolenský Petr  (KOS)                                     3 b. (2 + 1)

  33. Hanoušek Petr  (TYG)                                         8 b. (7 + 1)                  |               Švejda Marek  (PEE)                                         3 b. (2 + 1)

  34. Hamáček Jaroslav  (TET)                                    8 b. (4 + 4)                  |        90. Blažek Petr  (PEE)                                             3 b. (1 + 2)

  35. Linda Martin  (KOS)                                             8 b. (3 + 5)                  |               Bublík Zdeněk  (PEE)                                        3 b. (1 + 2)

         Kolman Lukáš  (POW)                                        8 b. (3 + 5)                  |               Stránský Jiří  (TET)                                           3 b. (1 + 2)

  37. Werner Radek  (RED)                                          8 b. (2 + 6)                  |               Hladík Jakub  (KOS)                                         3 b. (1 + 2)

         Müller David  (BEN)                                             8 b. (2 + 6)                  |               Míšek Martin  (HRD)                                          3 b. (1 + 2)

  39. Frančík  Radek  (HRD)                                         7 b. (6 + 1)                  |        95. Žatecký Václav  (RED)                                     3 b. (0 + 3)

         Píša Radek  (POW)                                             7 b. (6 + 1)                  |               Nevosad Lukáš  (RED)                                     3 b. (0 + 3)

  41. Čech Jaroslav  (HRD)                                          7 b. (5 + 2)                  |               Šimon Filip  (PEE)                                              3 b. (0 + 3)

         Hrůša Pavel  (BEN)                                             7 b. (5 + 2)                  |        98. Rejzl  Štěpán  (RED)                                          2 b. (2 + 0)

  43. Novák Petr  (POW)                                              7 b. (4 + 3)                  |               Řídka Tomáš  (POW)                                        2 b. (2 + 0)

         Voborník Jan  (BEN)                                           7 b. (4 + 3)                  |      100. Škaloud Martin  (PEE)                                        2 b. (1 + 1)

         Krupka Martin  (TET)                                           7 b. (4 + 3)                  |               Kavan Libor  (TYG)                                          2 b. (1 + 1)

  46. Varga Daniel  (BEN)                                            7 b. (3 + 4)                  |               Štajner Pavel  (KOS)                                        2 b. (1 + 1)

         Zadák David  (TET)                                             7 b. (3 + 4)                  |               Poláček Libor  (KOS)                                        2 b. (1 + 1)

         Kvaizar Svatopluk  (TET)                                    7 b. (3 + 4)                  |               Kormoš Martin  (TYG)                                      2 b. (1 + 1)

  49. Sedláček Lukáš  (POW)                                      7 b. (2 + 5)                  |               Mrhálek Michal  (PEE)                                       2 b. (1 + 1)

         Patkáň Lukáš  (POW)                                         7 b. (2 + 5)                  |               Hejl Roman  (HRD)                                            2 b. (1 + 1)

         Pitoňák Tomáš  (BEN)                                         7 b. (2 + 5)                  |               Kettner Jiří  (PEE)                                             2 b. (1 + 1)

  52. Masaryk Petr  (TET)                                             7 b. (0 + 7)                  |      108. Šebek David  (KOS)                                          2 b. (0 + 2)

  53. Horáček Jan  (KOS)                                            6 b. (1 + 5)                  |               Šimo Slavomír  (TYG)                                       2 b. (0 + 2)

  54. Gregorovič Martin  (HRD)                                    5 b. (3 + 2)                  |               Krásný Lukáš  (TYG)                                       2 b. (0 + 2)

         Mařan Petr  (TET)                                               5 b. (3 + 2)                  |               Spozdil Tomáš  (PEE)                                       2 b. (0 + 2)

  56. Eršil Jiří  (RED)                                                     5 b. (2 + 3)                  |      112. Tondr Martin  (PEE)                                           1 b. (1 + 0)

                                                                                                              - 2. část -

         Kronus Martin  (HRD)                                         1 b. (1 + 0)                  |               Houška Jan  (PEE)                                            1 b. (0 + 1)

         Folprecht Jakub  (RED)                                       1 b. (1 + 0)                  |               Kumstát Jan  (PEE)                                           1 b. (0 + 1)

         Váňa Stanislav  (BEN)                                        1 b. (1 + 0)                  |               Hurta Jan  (TYG)                                              1 b. (0 + 1)

         Svoboda Pavel  (TYG)                                       1 b. (1 + 0)                  |               Vajsejtl Pavel  (POW)                                       1 b. (0 + 1)

         Volák Martin  (PEE)                                             1 b. (1 + 0)                  |               Smutný Michal  (PEE)                                       1 b. (0 + 1)

         Štěpánek Ondřej  (TET)                                      1 b. (1 + 0)                  |               Bartoš Jiří  (BEN)                                              1 b. (0 + 1)

         Görög Viktor  (PEE)                                            1 b. (1 + 0)                  |               Kratochvíl Jan  (BEN)                                       1 b. (0 + 1)

         Středa Lukáš  (RED)                                           1 b. (1 + 0)                  |               Švejda Matěj  (TET)                                          1 b. (0 + 1)

         Švadlenka Fran.  (HRD)                                      1 b. (1 + 0)                  |               Uřidil Libor  (BEN)                                             1 b. (0 + 1)

         Vlček Vítězslav  (HRD)                                       1 b. (1 + 0)                  |               Houška Radek  (BEN)                                       1 b. (0 + 1)

         Rozkovec Vladimír  (BEN)                                  1 b. (1 + 0)                  |               Průcha Zdeněk  (TYG)                                     1 b. (0 + 1)

124. Meňhart Marian  (TET)                                         1 b. (0 + 1)                  |               Brož Ladislav  (POW)                                      1 b. (0 + 1)

         Suchý Jan  (KOS)                                              1 b. (0 + 1)                  |               Šíp Michal  (RED)                                              1 b. (0 + 1)

         Janura Zdeněk  (TYG)                                       1 b. (0 + 1)

 

                                                                                  Pořadí hráčů podle vstřelených gólů

 

                                                                                                              - 1. část -

    1. Bříška Kamil  (PEE)                                            18 br.                           |               Tůma Jiří  (PEE)                                                3 br.

    2. Ptáček Ondřej  (KOS)                                        14 br.                           |               Pekař Martin  (KOS)                                         3 br.

         Melša Petr  (RED)                                             14 br.                           |               Řídka David  (POW)                                          3 br.

    4. Bureš Jaromír  (BEN)                                         13 br.                           |               Gregorovič Martin  (HRD)                                 3 br.

    5. Kraus Tomáš  (KOS)                                         12 br.                           |               Dlask Lukáš  (TYG)                                          3 br.

    6. Zápotocký Ondřej  (POW)                                 11 br.                           |               Linda Martin  (KOS)                                          3 br.

         Erban Jan  (KOS)                                             11 br.                           |               Dufek Milan  (TET)                                            3 br.

         Kriško Ondřej  (KOS)                                        11 br.                           |        53. Musil Jan  (PEE)                                                 2 br.

    9. Kryštofek Petr  (KOS)                                         9 br.                            |               Sedláček Lukáš  (POW)                                   2 br.

         Křiváček Jakub  (TET)                                        9 br.                            |               Mrázek Jan  (RED)                                           2 br.

  11. Křepel Miroslav  (KOS)                                        8 br.                            |               Řídka Tomáš  (POW)                                        2 br.

         Zeman Přemysl  (PEE)                                        8 br.                            |               Dlask Lukáš  (BEN)                                          2 br.

         Ernstberger Jan  (BEN)                                      8 br.                            |               Jirásko Petr  (TET)                                            2 br.

  14. Marušinec Jakub  (KOS)                                     7 br.                            |               Hradec Pavel  (POW)                                       2 br.

         Ženíšek Michal  (BEN)                                        7 br.                            |               Švejda Marek  (PEE)                                         2 br.

         Hanoušek Petr  (TYG)                                        7 br.                            |               Müller David  (BEN)                                          2 br.

         Jaroš Petr  (PEE)                                                7 br.                            |               Werner Radek  (RED)                                       2 br.

  18. Sedláček Tomáš  (POW)                                     6 br.                            |               Knížek Roman  (PEE)                                        2 br.

         Švejda Jakub  (TET)                                           6 br.                            |               Kočí Tomáš  (RED)                                           2 br.

         Slabý Jiří  (POW)                                                6 br.                            |               Franc Lukáš  (PEE)                                          2 br.

         Koťátko Václav  (POW)                                      6 br.                            |               Krejbich Jan  (TYG)                                         2 br.

         Píša Radek  (POW)                                             6 br.                            |               Beneš Jiří  (HRD)                                              2 br.

         Frančík  Radek  (HRD)                                        6 br.                            |               Holec Martin  (RED)                                          2 br.

  24. Čech Jaroslav  (HRD)                                          5 br.                            |               Eršil Jiří  (RED)                                                  2 br.

         Hrůša Pavel  (BEN)                                             5 br.                            |               Faix Václav  (TET)                                           2 br.

         Haken Petr  (POW)                                             5 br.                            |               Mohelský Lukáš  (RED)                                    2 br.

         Konopka Aleš  (KOS)                                         5 br.                            |               Rejzl  Štěpán  (RED)                                         2 br.

         Slabý Michal  (HRD)                                            5 br.                            |               Zvolenský Petr  (KOS)                                     2 br.

         Kadeřábek Tomáš  (PEE)                                    5 br.                            |               Richtr Jan  (KOS)                                             2 br.

  30. Voborník Jan  (BEN)                                            4 br.                            |               Pitoňák Tomáš  (BEN)                                       2 br.

         Bernard Tomáš  (RED)                                       4 br.                            |               Patkáň Lukáš  (POW)                                       2 br.

         Musil Miroslav  (PEE)                                          4 br.                            |               Prášek Tomáš  (HRD)                                       2 br.

         Novák Petr  (POW)                                             4 br.                            |               Drak Jiří  (BEN)                                                 2 br.

         Krupka Martin  (TET)                                           4 br.                            |               Bouška Petr  (BEN)                                          2 br.

         Hamáček Jaroslav  (TET)                                   4 br.                            |        80. Svoboda Pavel  (TYG)                                      1 br.

  36. Šťastný Luděk  (TYG)                                         3 br.                            |               Volák Martin  (PEE)                                           1 br.

         Kadeřábek Jan  (PEE)                                         3 br.                            |              Hladík Jakub  (KOS)                                         1 br.

         Kvaizar Svatopluk  (TET)                                    3 br.                            |               Škaloud Martin  (PEE)                                       1 br.

         Pavlíček Tomáš  (TET)                                        3 br.                            |               Rozkovec Vladimír  (BEN)                                1 br.

         Varga Daniel  (BEN)                                           3 br.                            |               Míšek Martin  (HRD)                                          1 br.

         Čadil Michal  (TYG)                                             3 br.                            |               Prášek Tomáš Ml.  (HRD)                                 1 br.

         Mařan Petr  (TET)                                               3 br.                            |               Tondr Martin  (PEE)                                          1 br.

         Zadák David  (TET)                                             3 br.                            |               Žitný Ladislav  (HRD)                                       1 br.

         Kolman Lukáš  (POW)                                        3 br.                            |               Kronus Martin  (HRD)                                       1 br.

         Tauchman Tomáš  (KOS)                                   3 br.                            |               Kettner Jiří  (PEE)                                             1 br.

                                                                                                              - 2. část -

         Poláček Libor  (KOS)                                          1 br.                            |               Görög Viktor  (PEE)                                          1 br.

         Štěpánek Ondřej  (TET)                                      1 br.                            |               Folprecht Jakub  (RED)                                    1 br.

         Švadlenka Fran.  (HRD)                                      1 br.                            |               Zörkler Lukáš  (POW)                                      1 br.

         Pánek Daniel  (RED)                                            1 br.                            |               Váňa Stanislav  (BEN)                                     1 br.

         Kavan Libor  (TYG)                                            1 br.                            |               Mrhálek Michal  (PEE)                                       1 br.

         Kormoš Martin  (TYG)                                        1 br.                            |               Horáček Jan  (KOS)                                         1 br.

         Středa Lukáš  (RED)                                           1 br.                            |               Štajner Pavel  (KOS)                                        1 br.

         Nezbeda Radek  (TYG)                                      1 br.                            |               Stránský Jiří  (TET)                                           1 br.

         Vlček Vítězslav  (HRD)                                       1 br.                            |               Blažek Petr  (PEE)                                            1 br.

         Balák Aleš  (POW)                                              1 br.                            |               Hejl Roman  (HRD)                                            1 br.

         Bublík Zdeněk  (PEE)                                          1 br.

 

                                                                                  Pořadí hráčů podle asistencí

 

                                                                                                              - 1. část -

    1. Kryštofek Petr  (KOS)                                       21 as.                           |               Haken Petr  (POW)                                           4 as.

         Ptáček Ondřej  (KOS)                                       21 as.                           |               Hamáček Jaroslav  (TET)                                 4 as.

    3. Kriško Ondřej  (KOS)                                         16 as.                           |        51. Krupka Martin  (TET)                                         3 as.

         Jaroš Petr  (PEE)                                              16 as.                           |               Žatecký Václav  (RED)                                    3 as.

    5. Hradec Pavel  (POW)                                        15 as.                           |               Zörkler Lukáš  (POW)                                      3 as.

         Kraus Tomáš  (KOS)                                        15 as.                           |               Faix Václav  (TET)                                           3 as.

    7. Křepel Miroslav  (KOS)                                      14 as.                           |               Nezbeda Radek  (TYG)                                    3 as.

    8. Ženíšek Michal  (BEN)                                       12 as.                           |               Franc Lukáš  (PEE)                                          3 as.

    9. Švejda Jakub  (TET)                                          10 as.                           |               Nevosad Lukáš  (RED)                                     3 as.

         Marušinec Jakub  (KOS)                                  10 as.                           |               Šimon Filip  (PEE)                                              3 as.

         Ernstberger Jan  (BEN)                                    10 as.                           |               Balák Aleš  (POW)                                           3 as.

         Zeman Přemysl  (PEE)                                      10 as.                           |               Beneš Jiří  (HRD)                                              3 as.

         Sedláček Tomáš  (POW)                                  10 as.                           |               Žitný Ladislav  (HRD)                                       3 as.

  14. Kadeřábek Tomáš  (PEE)                                     9 as.                            |               Novák Petr  (POW)                                           3 as.

         Bříška Kamil  (PEE)                                             9 as.                            |               Eršil Jiří  (RED)                                                  3 as.

  16. Prášek Tomáš  (HRD)                                          8 as.                            |               Krejbich Jan  (TYG)                                         3 as.

  17. Bernard Tomáš  (RED)                                        7 as.                            |               Pánek Daniel  (RED)                                         3 as.

         Tauchman Tomáš  (KOS)                                   7 as.                            |               Knížek Roman  (PEE)                                        3 as.

         Erban Jan  (KOS)                                               7 as.                            |               Richtr Jan  (KOS)                                             3 as.

         Kadeřábek Jan  (PEE)                                         7 as.                            |               Voborník Jan  (BEN)                                         3 as.

         Masaryk Petr  (TET)                                            7 as.                            |        69. Míšek Martin  (HRD)                                           2 as.

         Musil Miroslav  (PEE)                                          7 as.                            |               Spozdil Tomáš  (PEE)                                       2 as.

         Řídka David  (POW)                                            7 as.                            |               Mařan Petr  (TET)                                             2 as.

  24. Konopka Aleš  (KOS)                                          6 as.                            |               Šimo Slavomír  (TYG)                                       2 as.

         Křiváček Jakub  (TET)                                        6 as.                            |               Holec Martin  (RED)                                          2 as.

         Werner Radek  (RED)                                         6 as.                            |               Bublík Zdeněk  (PEE)                                        2 as.

         Pekař Martin  (KOS)                                            6 as.                            |               Blažek Petr  (PEE)                                            2 as.

         Bureš Jaromír  (BEN)                                          6 as.                            |               Dlask Lukáš  (BEN)                                          2 as.

         Slabý Jiří  (POW)                                                6 as.                            |               Hrůša Pavel  (BEN)                                          2 as.

         Müller David  (BEN)                                             6 as.                            |               Musil Jan  (PEE)                                                2 as.

  31. Horáček Jan  (KOS)                                            5 as.                            |               Krásný Lukáš  (TYG)                                       2 as.

         Patkáň Lukáš  (POW)                                         5 as.                            |               Hladík Jakub  (KOS)                                         2 as.

         Kolman Lukáš  (POW)                                        5 as.                            |               Šebek David  (KOS)                                         2 as.

         Sedláček Lukáš  (POW)                                     5 as.                            |               Stránský Jiří  (TET)                                           2 as.

         Zápotocký Ondřej  (POW)                                  5 as.                            |               Gregorovič Martin  (HRD)                                 2 as.

         Žitný Radek  (HRD)                                             5 as.                            |               Čech Jaroslav  (HRD)                                      2 as.

         Melša Petr  (RED)                                               5 as.                            |        85. Hurta Jan  (TYG)                                               1 as.

         Pitoňák Tomáš  (BEN)                                         5 as.                            |               Mrázek Jan  (RED)                                           1 as.

         Linda Martin  (KOS)                                            5 as.                            |               Tůma Jiří  (PEE)                                                1 as.

  40. Černý Michal  (TYG)                                            4 as.                            |               Uřidil Libor  (BEN)                                             1 as.

         Slabý Michal  (HRD)                                            4 as.                            |               Švejda Marek  (PEE)                                         1 as.

         Kvaizar Svatopluk  (TET)                                    4 as.                            |               Smutný Michal  (PEE)                                       1 as.

         Prášek Tomáš Ml.  (HRD)                                    4 as.                            |               Zvolenský Petr  (KOS)                                     1 as.

         Středa Martin  (RED)                                           4 as.                            |               Houška Radek  (BEN)                                       1 as.

         Zadák David  (TET)                                             4 as.                            |               Houška Jan  (PEE)                                            1 as.

         Varga Daniel  (BEN)                                           4 as.                            |               Suchý Jan  (KOS)                                            1 as.

         Koťátko Václav  (POW)                                      4 as.                            |               Hanoušek Petr  (TYG)                                      1 as.

         Havránek Petr  (TET)                                          4 as.                            |               Švejda Matěj  (TET)                                          1 as.

                                                                                                              - 2. část -

         Kočí Tomáš  (RED)                                             1 as.                            |               Vajsejtl Pavel  (POW)                                       1 as.

         Štajner Pavel  (KOS)                                          1 as.                            |               Píša Radek  (POW)                                           1 as.

         Meňhart Marian  (TET)                                        1 as.                            |               Škaloud Martin  (PEE)                                       1 as.

         Šíp Michal  (RED)                                                1 as.                            |               Bartoš Jiří  (BEN)                                              1 as.

         Hejl Roman  (HRD)                                              1 as.                            |              Kratochvíl Jan  (BEN)                                       1 as.

         Poláček Libor  (KOS)                                          1 as.                            |               Frančík  Radek  (HRD)                                      1 as.

         Šťastný Luděk  (TYG)                                        1 as.                            |               Bouška Petr  (BEN)                                          1 as.

         Brož Ladislav  (POW)                                         1 as.                            |               Mohelský Lukáš  (RED)                                    1 as.

         Janura Zdeněk  (TYG)                                       1 as.                            |               Průcha Zdeněk  (TYG)                                     1 as.

         Kavan Libor  (TYG)                                            1 as.                            |               Dufek Milan  (TET)                                            1 as.

         Kormoš Martin  (TYG)                                        1 as.                            |               Drak Jiří  (BEN)                                                 1 as.

         Kumstát Jan  (PEE)                                             1 as.                            |               Jirásko Petr  (TET)                                            1 as.

         Mrhálek Michal  (PEE)                                         1 as.                            |               Kettner Jiří  (PEE)                                             1 as.

 

                                                                                  Pořadí brankářů podle průměru g./záp.

                                                                                                     

    1. Šebek David  (KOS)                                          2,36  (26 / 11)               |          6. Matuška  Michal  (TET)                                    3,60  (18 / 5)

    2. Šimon Václav  (PEE)                                          2,38  (19 / 8)                 |          7. Vlček Martin  (HRD)                                         3,63  (13 / 3,6)

    3. Fukárek Jaroslav  (TET)                                    3,00  (18 / 6)                 |         8. Jiránek Jiří  (HRD)                                            4,88  (36 / 7,4)

    4. Brož Ladislav  (POW)                                        3,11  (28 / 9)                 |          9. Folprecht Jakub  (RED)                                   6,22  (56 / 9)

    5. Houška Radek  (BEN)                                        3,27  (36 / 11)               |        10. Hurta Jan  (TYG)                                             11,67  (105 / 9)

                                                                                    

                                                                                                                          

                                                                                  Pořadí brankářů podle průměru g./záp. mimo pořadí(meně než 30% startů)

                                                                                                     

    11. Havelka Zdeněk  (PEE)                                    1,00  (1 / 1)                   |      14. Volák Martin  (PEE)                                            7,00  (7 / 1)              

    12. Tichota Radek  (POW)                                     2,50  (5 / 2)                   |      15. Mišlan Tomáš  (RED)                                         7,50  (15 / 2)

    13. Vostrý Milan  (PEE)                                          5,00  (5 / 1)                   |          Kormoš Martin  (TYG)                                         7,50  (15 / 2)

   

 

                                                                                  Pořadí brankářů podle procent. úspěšnosti (g./stř.)

 

    1. Šebek David  (KOS)                                          91,6%  (26 / 310)          |          6. Houška Radek  (BEN)                                      88,4%  (36 / 311)

    2. Brož Ladislav  (POW)                                        90,6%  (28 / 299)          |          7. Vlček Martin  (HRD)                                         85,6%  (13 / 90)

    3. Šimon Václav  (PEE)                                          89,9%  (19 / 189)          |          8. Jiránek Jiří  (HRD)                                            83,7%  (36 / 221)

    4. Fukárek Jaroslav  (TET)                                    89,2%  (18 / 167)          |          9. Folprecht Jakub  (RED)                                   81,1%  (56 / 297)

    5. Matuška  Michal  (TET)                                      88,7%  (18 / 159)          |        10. Hurta Jan  (TYG)                                             75,6%  (105 / 431)

   

   

                                                                                  Pořadí brankářů podle procent. úspěšnosti (g./stř.) mimo pořadí(meně než 30% startů)

 

    11. Havelka Zdeněk  (PEE)                                    94,7%  (1 / 19)              |          14. Kormoš Martin  (TYG)                                   83,9%  (15 / 93)

    12. Tichota Radek  (POW)                                     89,1%  (5 / 46)              |          15. Vostrý Milan  (PEE)                                       79,2%  (5 / 24)

    13. Mišlan Tomáš  (RED)                                       84,4%  (15 / 96)            |          16. Volák Martin  (PEE)                                        75,0%  (7 / 28)

   

   

 

 

 

 

 

                                                                                  Pořadí hráčů podle trestných minut

 

                                                                                                              - 1. část -

    1. Jirásko Petr  (TET)                                             39 min.                         |               Švejda Jakub  (TET)                                         8 min.

    2. Kronus Martin  (HRD)                                        32 min.                         |               Tauchman Tomáš  (KOS)                                 8 min.

    3. Kratochvíl Jan  (BEN)                                        27 min.                         |               Pekař Martin  (KOS)                                         8 min.

    4. Pitoňák Tomáš  (BEN)                                        26 min.                         |               Havránek Petr  (TET)                                        8 min.

    5. Konopka Aleš  (KOS)                                        24 min.                         |               Horáček Jan  (KOS)                                         8 min.

         Hamáček Jaroslav  (TET)                                 24 min.                         |        28. Kotrlec Robert  (POW)                                      6 min.

    7. Sedláček Tomáš  (POW)                                   18 min.                         |               Müller David  (BEN)                                          6 min.

    8. Meňhart Marian  (TET)                                       16 min.                         |               Žitný Ladislav  (HRD)                                       6 min.

    9. Žitný Radek  (HRD)                                            14 min.                         |               Kukla Václav  (TYG)                                        6 min.

  10. Zeman Přemysl  (PEE)                                       12 min.                         |               Kormoš Martin  (TYG)                                      6 min.

         Hradec Pavel  (POW)                                       12 min.                         |               Zadák David  (TET)                                          6 min.

         Míšek Martin  (HRD)                                          12 min.                         |               Gregorovič Martin  (HRD)                                 6 min.

         Klíma Milan  (RED)                                             12 min.                         |               Masaryk Petr  (TET)                                         6 min.

         Bouška Petr  (BEN)                                           12 min.                         |               Kriško Ondřej  (KOS)                                       6 min.

         Varga Daniel  (BEN)                                         12 min.                         |               Rozkovec Vladimír  (BEN)                                6 min.

         Holec Martin  (RED)                                          12 min.                         |               Kadeřábek Jan  (PEE)                                      6 min.

         Kočí Tomáš  (RED)                                           12 min.                         |               Křiváček Jakub  (TET)                                      6 min.

  18. Bureš Jaromír  (BEN)                                         10 min.                         |               Franc Lukáš  (PEE)                                          6 min.

         Bříška Kamil  (PEE)                                           10 min.                         |               Píša Radek  (POW)                                           6 min.

  20. Kvaizar Svatopluk  (TET)                                     8 min.                          |               Kraus Tomáš  (KOS)                                        6 min.

         Středa Martin  (RED)                                           8 min.                          |               Zápotocký Ondřej  (POW)                                6 min.

         Voborník Jan  (BEN)                                           8 min.                          |        44. Ženíšek Michal  (BEN)                                       4 min.

                                                                                                              - 2. část -

         Smutný Michal  (PEE)                                          4 min.                          |               Uřidil Libor  (BEN)                                             2 min.

         Beneš Jiří  (HRD)                                                4 min.                          |               Kettner Jiří  (PEE)                                             2 min.

         Patkáň Lukáš  (POW)                                         4 min.                          |               Mrhálek Michal  (PEE)                                       2 min.

         Bernard Tomáš  (RED)                                       4 min.                          |               Krupka Martin  (TET)                                        2 min.

         Váňa Stanislav  (BEN)                                        4 min.                          |               Hurta Jan  (TYG)                                              2 min.

         Richtr Jan  (KOS)                                               4 min.                          |               Suchý Jan  (KOS)                                            2 min.

         Kumstát Jan  (PEE)                                             4 min.                          |               Houška Radek  (BEN)                                       2 min.

         Prášek Tomáš  (HRD)                                         4 min.                          |               Werner Radek  (RED)                                       2 min.

         Vtelenský Ladislav  (HRD)                                 4 min.                          |               Melša Petr  (RED)                                             2 min.

         Švadlenka Fran.  (HRD)                                      4 min.                          |               Rejzl  Štěpán  (RED)                                         2 min.

         Svoboda Pavel  (TYG)                                       4 min.                          |               Mařan Petr  (TET)                                             2 min.

         Slabý Jiří  (POW)                                                4 min.                          |               Mohelský Lukáš  (RED)                                    2 min.

         Švejda Matěj  (TET)                                            4 min.                          |               Musil Jan  (PEE)                                                2 min.

         Krejbich Jan  (TYG)                                            4 min.                          |               Balák Aleš  (POW)                                           2 min.

         Prášek Tomáš Ml.  (HRD)                                    4 min.                          |               Knížek Roman  (PEE)                                        2 min.

         Kadeřábek Tomáš  (PEE)                                    4 min.                          |               Řídka David  (POW)                                          2 min.

         Řídka Tomáš  (POW)                                          4 min.                          |               Zörkler Lukáš  (POW)                                      2 min.

         Pánek Daniel  (RED)                                            4 min.                          |               Spozdil Tomáš  (PEE)                                       2 min.

         Nevosad Lukáš  (RED)                                       4 min.                          |               Haken Petr  (POW)                                           2 min.

         Ernstberger Jan  (BEN)                                      4 min.                          |               Hejl Roman  (HRD)                                            2 min.

         Kolman Lukáš  (POW)                                        4 min.                          |               Čadil Michal  (TYG)                                          2 min.

         Lochman Martin  (TYG)                                      4 min.                          |               Janura Zdeněk  (TYG)                                     2 min.

         Sedláček Lukáš  (POW)                                     4 min.                          |               Slabý Michal  (HRD)                                         2 min.

  68. Berger Lukáš  (TET)                                            2 min.                          |               Sukla Václav  (TYG)                                        2 min.

         Marušinec Jakub  (KOS)                                    2 min.                          |               Blažek Petr  (PEE)                                            2 min.

         Šimon Václav  (PEE)                                           2 min.

 

                                                                                  Pořadí týmů podle produktivity

 

    1. NOWA KOSMONOSY                                        238 b. (94 + 144)          |          5. REAL TETŘEV                                                 97 b. (44 + 53)

    2. PEEPA DEVILS                                                   147 b. (64 + 83)            |          6. RED WINGS                                                     75 b. (35 + 40)

    3. TEAM POWER                                                    138 b. (60 + 78)            |          7. HRDLOŘEZY-DŮL                                           65 b. (30 + 35)

    4. BELVEDER BENÁTKY 'B'                                   108 b. (52 + 56)            |          8. HBC TYGŘI 'B'                                                 43 b. (22 + 21)

 

                                                                                  Pořadí týmů podle trestných minut

 

    1. REAL TETŘEV                                                   131 min.                        |          5. NOWA KOSMONOSY                                     68 min.

    2. BELVEDER BENÁTKY 'B'                                   123 min.                        |          6. RED WINGS                                                     64 min.

    3. HRDLOŘEZY-DŮL                                             94 min.                         |          7. PEEPA DEVILS                                                60 min.

    4. TEAM POWER                                                    76 min.                         |          8. HBC TYGŘI 'B'                                                 32 min.