Kanadské bodování 1. OHbL Ml. Boleslav - sez. 2009/2010

                              ..................................... 8 kolo ..............................................................

 

                                                                                  Pořadí hráčů podle produktivity

 

                                                                                                              - 1. část -

    1. Kraus Tomáš  (KOS)                                    25 b. (10 + 15)          |               Žitný Ladislav  (HRD)                                   4 b. (1 + 3)

    2. Ptáček Ondřej  (KOS)                                   24 b. (8 + 16)             |               Faix Václav  (TET)                                         4 b. (1 + 3)

    3. Kryštofek Petr  (KOS)                                    20 b. (6 + 14)             |               Balák Aleš  (POW)                                        4 b. (1 + 3)

    4. Bříška Kamil  (PEE)                                      17 b. (10 + 7)             |        60. Müller David  (BEN)                                      4 b. (0 + 4)

    5. Jaroš Petr  (PEE)                                           17 b. (5 + 12)             |               Havránek Petr  (TET)                                   4 b. (0 + 4)

    6. Kriško Ondřej  (KOS)                                    15 b. (7 + 8)               |        62. Dlask Lukáš  (TYG)                                      3 b. (3 + 0)

    7. Melša Petr  (RED)                                         14 b. (11 + 3)             |        63. Zvolenský Petr  (KOS)                                  3 b. (2 + 1)

    8. Křiváček Jakub  (TET)                                   14 b. (9 + 5)               |               Bouška Petr  (BEN)                                      3 b. (2 + 1)

    9. Švejda Jakub  (TET)                                      14 b. (6 + 8)               |               Drak Jiří  (BEN)                                             3 b. (2 + 1)

  10. Ženíšek Michal  (BEN)                                 13 b. (4 + 9)               |               Jirásko Petr  (TET)                                       3 b. (2 + 1)

  11. Ernstberger Jan  (BEN)                               12 b. (5 + 7)               |               Gregorovič Martin  (HRD)                           3 b. (2 + 1)

  12. Zeman Přemysl  (PEE)                                11 b. (7 + 4)               |               Krejbich Jan  (TYG)                                      3 b. (2 + 1)

  13. Bureš Jaromír  (BEN)                                   10 b. (9 + 1)               |               Mohelský Lukáš  (RED)                              3 b. (2 + 1)

  14. Křepel Miroslav  (KOS)                                 10 b. (6 + 4)               |               Švejda Marek  (PEE)                                    3 b. (2 + 1)

  15. Kadeřábek Tomáš  (PEE)                           10 b. (2 + 8)               |        71. Sedláček Lukáš  (POW)                              3 b. (1 + 2)

  16. Zápotocký Ondřej  (POW)                              9 b. (5 + 4)                |               Bublík Zdeněk  (PEE)                                  3 b. (1 + 2)

         Slabý Jiří  (POW)                                             9 b. (5 + 4)                |               Blažek Petr  (PEE)                                        3 b. (1 + 2)

  18. Musil Miroslav  (PEE)                                     9 b. (4 + 5)                |               Hladík Jakub  (KOS)                                    3 b. (1 + 2)

         Konopka Aleš  (KOS)                                     9 b. (4 + 5)                |               Míšek Martin  (HRD)                                    3 b. (1 + 2)

  20. Kadeřábek Jan  (PEE)                                   9 b. (3 + 6)                |               Nezbeda Radek  (TYG)                               3 b. (1 + 2)

  21. Bernard Tomáš  (RED)                                  8 b. (4 + 4)                |        77. Středa Martin  (RED)                                    3 b. (0 + 3)

         Hamáček Jaroslav  (TET)                             8 b. (4 + 4)                |               Žatecký Václav  (RED)                                 3 b. (0 + 3)

  23. Řídka David  (POW)                                        8 b. (1 + 7)                |        79. Řídka Tomáš  (POW)                                   2 b. (2 + 0)

  24. Hradec Pavel  (POW)                                     8 b. (0 + 8)                |        80. Kavan Libor  (TYG)                                       2 b. (1 + 1)

  25. Píša Radek  (POW)                                        7 b. (6 + 1)                |               Kormoš Martin  (TYG)                                  2 b. (1 + 1)

  26. Krupka Martin  (TET)                                       7 b. (4 + 3)                |               Šťastný Luděk  (TYG)                                  2 b. (1 + 1)

         Sedláček Tomáš  (POW)                              7 b. (4 + 3)                |               Horáček Jan  (KOS)                                     2 b. (1 + 1)

         Novák Petr  (POW)                                          7 b. (4 + 3)                |               Štajner Pavel  (KOS)                                    2 b. (1 + 1)

  29. Marušinec Jakub  (KOS)                                7 b. (3 + 4)                |               Škaloud Martin  (PEE)                                 2 b. (1 + 1)

  30. Tauchman Tomáš  (KOS)                             7 b. (2 + 5)                |               Kettner Jiří  (PEE)                                         2 b. (1 + 1)

         Prášek Tomáš  (HRD)                                   7 b. (2 + 5)                |               Hejl Roman  (HRD)                                       2 b. (1 + 1)

         Kolman Lukáš  (POW)                                   7 b. (2 + 5)                |               Voborník Jan  (BEN)                                    2 b. (1 + 1)

         Werner Radek  (RED)                                    7 b. (2 + 5)                |        89. Eršil Jiří  (RED)                                             2 b. (0 + 2)

  34. Hanoušek Petr  (TYG)                                    6 b. (5 + 1)                |               Šimo Slavomír  (TYG)                                  2 b. (0 + 2)

  35. Haken Petr  (POW)                                         6 b. (4 + 2)                |               Žitný Radek  (HRD)                                      2 b. (0 + 2)

  36. Slabý Michal  (HRD)                                       6 b. (2 + 4)                |               Pánek Daniel  (RED)                                   2 b. (0 + 2)

         Zadák David  (TET)                                         6 b. (2 + 4)                |               Spozdil Tomáš  (PEE)                                 2 b. (0 + 2)

  38. Masaryk Petr  (TET)                                        6 b. (0 + 6)                |               Pitoňák Tomáš  (BEN)                                2 b. (0 + 2)

  39. Frančík  Radek  (HRD)                                   5 b. (4 + 1)                |        95. Mrázek Jan  (RED)                                        1 b. (1 + 0)

  40. Hrůša Pavel  (BEN)                                        5 b. (3 + 2)                |               Folprecht Jakub  (RED)                               1 b. (1 + 0)

         Mařan Petr  (TET)                                            5 b. (3 + 2)                |               Kronus Martin  (HRD)                                  1 b. (1 + 0)

         Čech Jaroslav  (HRD)                                    5 b. (3 + 2)                |               Švadlenka Fran.  (HRD)                              1 b. (1 + 0)

  43. Richtr Jan  (KOS)                                            5 b. (2 + 3)                |              Štěpánek Ondřej  (TET)                              1 b. (1 + 0)

         Beneš Jiří  (HRD)                                            5 b. (2 + 3)                |               Franc Lukáš  (PEE)                                      1 b. (1 + 0)

         Patkáň Lukáš  (POW)                                    5 b. (2 + 3)                |               Čadil Michal  (TYG)                                      1 b. (1 + 0)

  46. Dufek Milan  (TET)                                          4 b. (3 + 1)                |               Holec Martin  (RED)                                     1 b. (1 + 0)

         Tůma Jiří  (PEE)                                              4 b. (3 + 1)                |               Rejzl  Štěpán  (RED)                                    1 b. (1 + 0)

  48. Koťátko Václav  (POW)                                   4 b. (2 + 2)                |               Vlček Vítězslav  (HRD)                                1 b. (1 + 0)

         Kvaizar Svatopluk  (TET)                                4 b. (2 + 2)                |               Görög Viktor  (PEE)                                      1 b. (1 + 0)

         Varga Daniel  (BEN)                                       4 b. (2 + 2)                |               Tondr Martin  (PEE)                                      1 b. (1 + 0)

         Pekař Martin  (KOS)                                        4 b. (2 + 2)                |               Váňa Stanislav  (BEN)                                 1 b. (1 + 0)

         Musil Jan  (PEE)                                             4 b. (2 + 2)                |               Kočí Tomáš  (RED)                                      1 b. (1 + 0)

  53. Knížek Roman  (PEE)                                    4 b. (1 + 3)                |               Volák Martin  (PEE)                                      1 b. (1 + 0)

         Zörkler Lukáš  (POW)                                    4 b. (1 + 3)                |               Rozkovec Vladimír  (BEN)                           1 b. (1 + 0)

         Erban Jan  (KOS)                                            4 b. (1 + 3)                |      111. Šíp Michal  (RED)                                         1 b. (0 + 1)

         Prášek Tomáš Ml.  (HRD)                             4 b. (1 + 3)                |               Uřidil Libor  (BEN)                                        1 b. (0 + 1)

                                                                                                              - 2. část -

         Kumstát Jan  (PEE)                                        1 b. (0 + 1)                |               Vajsejtl Pavel  (POW)                                   1 b. (0 + 1)

         Meňhart Marian  (TET)                                   1 b. (0 + 1)                |               Bartoš Jiří  (BEN)                                          1 b. (0 + 1)

         Krásný Lukáš  (TYG)                                      1 b. (0 + 1)                |               Šimon Filip  (PEE)                                        1 b. (0 + 1)

         Suchý Jan  (KOS)                                            1 b. (0 + 1)                |               Houška Radek  (BEN)                                 1 b. (0 + 1)

         Janura Zdeněk  (TYG)                                    1 b. (0 + 1)                |               Nevosad Lukáš  (RED)                               1 b. (0 + 1)

         Houška Jan  (PEE)                                         1 b. (0 + 1)                |               Průcha Zdeněk  (TYG)                                 1 b. (0 + 1)

         Černý Michal  (TYG)                                        1 b. (0 + 1)                |               Šebek David  (KOS)                                     1 b. (0 + 1)

         Smutný Michal  (PEE)                                    1 b. (0 + 1)

 

                                                                                  Pořadí hráčů podle vstřelených gólů

 

    1. Melša Petr  (RED)                                         11 br.                          |               Werner Radek  (RED)                                 2 br.

    2. Bříška Kamil  (PEE)                                      10 br.                          |               Slabý Michal  (HRD)                                     2 br.

         Kraus Tomáš  (KOS)                                   10 br.                          |               Tauchman Tomáš  (KOS)                          2 br.

    4. Křiváček Jakub  (TET)                                     9 br.                            |               Švejda Marek  (PEE)                                    2 br.

         Bureš Jaromír  (BEN)                                    9 br.                            |              Kolman Lukáš  (POW)                                2 br.

    6. Ptáček Ondřej  (KOS)                                     8 br.                            |               Mohelský Lukáš  (RED)                              2 br.

    7. Zeman Přemysl  (PEE)                                  7 br.                            |               Drak Jiří  (BEN)                                             2 br.

         Kriško Ondřej  (KOS)                                     7 br.                            |               Kadeřábek Tomáš  (PEE)                          2 br.

    9. Křepel Miroslav  (KOS)                                   6 br.                            |               Beneš Jiří  (HRD)                                         2 br.

         Kryštofek Petr  (KOS)                                     6 br.                            |               Patkáň Lukáš  (POW)                                  2 br.

         Švejda Jakub  (TET)                                       6 br.                            |        60. Rejzl  Štěpán  (RED)                                    1 br.

         Píša Radek  (POW)                                        6 br.                            |               Váňa Stanislav  (BEN)                                 1 br.

  13. Ernstberger Jan  (BEN)                                 5 br.                            |               Sedláček Lukáš  (POW)                              1 br.

         Hanoušek Petr  (TYG)                                    5 br.                            |               Rozkovec Vladimír  (BEN)                           1 br.

         Slabý Jiří  (POW)                                             5 br.                            |               Mrázek Jan  (RED)                                       1 br.

         Zápotocký Ondřej  (POW)                              5 br.                            |               Vlček Vítězslav  (HRD)                                1 br.

         Jaroš Petr  (PEE)                                            5 br.                            |               Kavan Libor  (TYG)                                       1 br.

  18. Musil Miroslav  (PEE)                                     4 br.                            |               Kronus Martin  (HRD)                                  1 br.

         Bernard Tomáš  (RED)                                 4 br.                            |               Franc Lukáš  (PEE)                                      1 br.

         Ženíšek Michal  (BEN)                                   4 br.                            |               Kettner Jiří  (PEE)                                         1 br.

         Haken Petr  (POW)                                         4 br.                            |               Erban Jan  (KOS)                                         1 br.

         Novák Petr  (POW)                                          4 br.                            |               Švadlenka Fran.  (HRD)                              1 br.

         Konopka Aleš  (KOS)                                     4 br.                            |               Štajner Pavel  (KOS)                                    1 br.

         Sedláček Tomáš  (POW)                              4 br.                            |               Čadil Michal  (TYG)                                      1 br.

         Krupka Martin  (TET)                                      4 br.                            |               Volák Martin  (PEE)                                      1 br.

         Frančík  Radek  (HRD)                                   4 br.                           |               Hejl Roman  (HRD)                                       1 br.

         Hamáček Jaroslav  (TET)                             4 br.                            |               Šťastný Luděk  (TYG)                                  1 br.

  28. Mařan Petr  (TET)                                            3 br.                            |               Škaloud Martin  (PEE)                                 1 br.

         Čech Jaroslav  (HRD)                                    3 br.                           |               Tondr Martin  (PEE)                                      1 br.

         Kadeřábek Jan  (PEE)                                   3 br.                            |               Žitný Ladislav  (HRD)                                   1 br.

         Marušinec Jakub  (KOS)                               3 br.                            |               Prášek Tomáš Ml.  (HRD)                          1 br.

         Dufek Milan  (TET)                                          3 br.                            |               Faix Václav  (TET)                                         1 br.

         Dlask Lukáš  (TYG)                                        3 br.                            |               Míšek Martin  (HRD)                                    1 br.

         Tůma Jiří  (PEE)                                              3 br.                            |               Štěpánek Ondřej  (TET)                              1 br.

         Hrůša Pavel  (BEN)                                        3 br.                            |               Kočí Tomáš  (RED)                                      1 br.

  36. Zadák David  (TET)                                         2 br.                            |               Holec Martin  (RED)                                     1 br.

         Zvolenský Petr  (KOS)                                    2 br.                            |               Kormoš Martin  (TYG)                                  1 br.

         Pekař Martin  (KOS)                                        2 br.                            |               Nezbeda Radek  (TYG)                               1 br.

         Řídka Tomáš  (POW)                                     2 br.                            |               Balák Aleš  (POW)                                        1 br.

         Varga Daniel  (BEN)                                       2 br.                            |               Řídka David  (POW)                                     1 br.

         Krejbich Jan  (TYG)                                        2 br.                            |               Bublík Zdeněk  (PEE)                                  1 br.

         Gregorovič Martin  (HRD)                             2 br.                           |               Görög Viktor  (PEE)                                      1 br.

         Kvaizar Svatopluk  (TET)                                2 br.                            |               Folprecht Jakub  (RED)                               1 br.

         Musil Jan  (PEE)                                             2 br.                            |               Zörkler Lukáš  (POW)                                  1 br.

         Prášek Tomáš  (HRD)                                   2 br.                           |               Knížek Roman  (PEE)                                  1 br.

         Koťátko Václav  (POW)                                  2 br.                            |               Horáček Jan  (KOS)                                     1 br.

         Jirásko Petr  (TET)                                          2 br.                            |               Hladík Jakub  (KOS)                                    1 br.

         Richtr Jan  (KOS)                                            2 br.                            |               Voborník Jan  (BEN)                                    1 br.

         Bouška Petr  (BEN)                                        2 br.                            |               Blažek Petr  (PEE)                                        1 br.

 

 

 

 

                                                                                  Pořadí hráčů podle asistencí

 

    1. Ptáček Ondřej  (KOS)                                   16 as.                         |               Hladík Jakub  (KOS)                                    2 as.

    2. Kraus Tomáš  (KOS)                                    15 as.                         |               Šimo Slavomír  (TYG)                                  2 as.

    3. Kryštofek Petr  (KOS)                                    14 as.                         |               Pitoňák Tomáš  (BEN)                                2 as.

    4. Jaroš Petr  (PEE)                                           12 as.                         |               Blažek Petr  (PEE)                                        2 as.

    5. Ženíšek Michal  (BEN)                                    9 as.                           |               Haken Petr  (POW)                                       2 as.

    6. Švejda Jakub  (TET)                                        8 as.                           |               Bublík Zdeněk  (PEE)                                  2 as.

         Kadeřábek Tomáš  (PEE)                             8 as.                           |               Čech Jaroslav  (HRD)                                 2 as.

         Hradec Pavel  (POW)                                     8 as.                           |               Eršil Jiří  (RED)                                             2 as.

         Kriško Ondřej  (KOS)                                     8 as.                           |               Spozdil Tomáš  (PEE)                                 2 as.

  10. Ernstberger Jan  (BEN)                                 7 as.                           |               Musil Jan  (PEE)                                           2 as.

         Bříška Kamil  (PEE)                                       7 as.                           |               Míšek Martin  (HRD)                                    2 as.

         Řídka David  (POW)                                       7 as.                           |               Mařan Petr  (TET)                                         2 as.

  13. Kadeřábek Jan  (PEE)                                   6 as.                           |               Hrůša Pavel  (BEN)                                      2 as.

         Masaryk Petr  (TET)                                        6 as.                           |               Kvaizar Svatopluk  (TET)                             2 as.

  15. Musil Miroslav  (PEE)                                     5 as.                           |        70. Tůma Jiří  (PEE)                                            1 as.

         Prášek Tomáš  (HRD)                                   5 as.                           |               Voborník Jan  (BEN)                                    1 as.

         Tauchman Tomáš  (KOS)                             5 as.                           |               Houška Radek  (BEN)                                 1 as.

         Kolman Lukáš  (POW)                                   5 as.                           |               Frančík  Radek  (HRD)                                1 as.

         Werner Radek  (RED)                                    5 as.                           |               Gregorovič Martin  (HRD)                           1 as.

         Konopka Aleš  (KOS)                                     5 as.                           |               Štajner Pavel  (KOS)                                    1 as.

         Křiváček Jakub  (TET)                                    5 as.                           |               Zvolenský Petr  (KOS)                                  1 as.

  22. Hamáček Jaroslav  (TET)                              4 as.                           |               Černý Michal  (TYG)                                     1 as.

         Křepel Miroslav  (KOS)                                  4 as.                           |               Hejl Roman  (HRD)                                       1 as.

         Marušinec Jakub  (KOS)                               4 as.                           |               Šťastný Luděk  (TYG)                                  1 as.

         Slabý Jiří  (POW)                                             4 as.                           |               Krejbich Jan  (TYG)                                      1 as.

         Zápotocký Ondřej  (POW)                              4 as.                           |               Šebek David  (KOS)                                     1 as.

         Zeman Přemysl  (PEE)                                  4 as.                           |               Kumstát Jan  (PEE)                                     1 as.

         Slabý Michal  (HRD)                                       4 as.                           |               Uřidil Libor  (BEN)                                        1 as.

         Havránek Petr  (TET)                                      4 as.                           |               Šíp Michal  (RED)                                         1 as.

         Bernard Tomáš  (RED)                                 4 as.                           |               Smutný Michal  (PEE)                                  1 as.

         Müller David  (BEN)                                        4 as.                           |               Hanoušek Petr  (TYG)                                 1 as.

         Zadák David  (TET)                                         4 as.                           |               Krásný Lukáš  (TYG)                                    1 as.

  33. Zörkler Lukáš  (POW)                                     3 as.                           |               Meňhart Marian  (TET)                                 1 as.

         Erban Jan  (KOS)                                            3 as.                           |               Kavan Libor  (TYG)                                       1 as.

         Balák Aleš  (POW)                                          3 as.                           |               Kormoš Martin  (TYG)                                  1 as.

         Melša Petr  (RED)                                           3 as.                           |               Nevosad Lukáš  (RED)                               1 as.

         Žitný Ladislav  (HRD)                                     3 as.                           |               Mohelský Lukáš  (RED)                              1 as.

         Žatecký Václav  (RED)                                    3 as.                           |               Janura Zdeněk  (TYG)                                 1 as.

         Knížek Roman  (PEE)                                    3 as.                           |               Bureš Jaromír  (BEN)                                  1 as.

         Faix Václav  (TET)                                           3 as.                           |               Houška Jan  (PEE)                                      1 as.

         Krupka Martin  (TET)                                      3 as.                           |               Suchý Jan  (KOS)                                         1 as.

         Novák Petr  (POW)                                          3 as.                           |               Kettner Jiří  (PEE)                                         1 as.

         Richtr Jan  (KOS)                                            3 as.                           |               Švejda Marek  (PEE)                                    1 as.

         Patkáň Lukáš  (POW)                                    3 as.                           |               Vajsejtl Pavel  (POW)                                   1 as.

         Prášek Tomáš Ml.  (HRD)                             3 as.                           |               Píša Radek  (POW)                                      1 as.

         Beneš Jiří  (HRD)                                            3 as.                           |               Škaloud Martin  (PEE)                                 1 as.

         Sedláček Tomáš  (POW)                              3 as.                           |               Bartoš Jiří  (BEN)                                          1 as.

         Středa Martin  (RED)                                      3 as.                           |               Šimon Filip  (PEE)                                        1 as.

  49. Sedláček Lukáš  (POW)                                2 as.                           |               Bouška Petr  (BEN)                                      1 as.

         Koťátko Václav  (POW)                                  2 as.                           |               Horáček Jan  (KOS)                                     1 as.

         Varga Daniel  (BEN)                                       2 as.                           |               Průcha Zdeněk  (TYG)                                 1 as.

         Nezbeda Radek  (TYG)                                  2 as.                           |               Dufek Milan  (TET)                                        1 as.

         Pekař Martin  (KOS)                                        2 as.                           |               Drak Jiří  (BEN)                                             1 as.

         Žitný Radek  (HRD)                                         2 as.                           |               Jirásko Petr  (TET)                                       1 as.

         Pánek Daniel  (RED)                                     2 as.

 

 

 

 

 

 

 

                                                                                  Pořadí brankářů podle průměru g./záp.

                                                                                                      (veškeré bodování)

    1. Vlček Martin  (HRD)                                      1,00  (2 / 2)                 |          9. Matuška  Michal  (TET)                               4,00  (12 / 3)

    2. Havelka Zdeněk  (PEE)                                1,00  (1 / 1)                 |        10. Kormoš Martin  (TYG)                                4,00  (4 / 1)

    3. Tichota Radek  (POW)                                  2,00  (2 / 1)                 |        11. Jiránek Jiří  (HRD)                                     4,53  (27 / 6)

    4. Šimon Václav  (PEE)                                     2,20  (11 / 5)               |        12. Vostrý Milan  (PEE)                                     5,00  (5 / 1)

    5. Šebek David  (KOS)                                      2,38  (19 / 8)               |        13. Folprecht Jakub  (RED)                             7,00  (42 / 6)

    6. Brož Ladislav  (POW)                                    2,57  (18 / 7)               |        14. Volák Martin  (PEE)                                     7,00  (7 / 1)

    7. Fukárek Jaroslav  (TET)                               2,80  (14 / 5)               |        15. Mišlan Tomáš  (RED)                                7,50  (15 / 2)

    8. Houška Radek  (BEN)                                  3,38  (27 / 8)               |        16. Hurta Jan  (TYG)                                         9,57  (67 / 7)

 

                                                                                  Pořadí brankářů podle procent. úspěšnosti (g./stř.)

 

    1. Vlček Martin  (HRD)                                      95,0%  (2 / 40)            |          9. Matuška  Michal  (TET)                               88,3%  (12 / 103)

    2. Havelka Zdeněk  (PEE)                                94,7%  (1 / 19)           |        10. Houška Radek  (BEN)                               87,9%  (27 / 223)

    3. Tichota Radek  (POW)                                  93,1%  (2 / 29)           |        11. Jiránek Jiří  (HRD)                                     85,2%  (27 / 183)

    4. Šebek David  (KOS)                                      92,2%  (19 / 243)       |        12. Mišlan Tomáš  (RED)                                84,4%  (15 / 96)

    5. Brož Ladislav  (POW)                                    92,1%  (18 / 229)       |        13. Folprecht Jakub  (RED)                             79,8%  (42 / 208)

    6. Šimon Václav  (PEE)                                     90,6%  (11 / 117)       |        14. Vostrý Milan  (PEE)                                     79,2%  (5 / 24)

    7. Kormoš Martin  (TYG)                                   90,0%  (4 / 40)           |        15. Hurta Jan  (TYG)                                         78,6%  (67 / 313)

    8. Fukárek Jaroslav  (TET)                               89,2%  (14 / 130)       |        16. Volák Martin  (PEE)                                     75,0%  (7 / 28)

 

                                                                                  Pořadí hráčů podle trestných minut

 

                                                                                                              - 1. část -

    1. Jirásko Petr  (TET)                                        39 min.                       |               Tauchman Tomáš  (KOS)                          4 min.

    2. Kronus Martin  (HRD)                                   32 min.                       |               Patkáň Lukáš  (POW)                                  4 min.

    3. Kratochvíl Jan  (BEN)                                    27 min.                       |               Pánek Daniel  (RED)                                   4 min.

    4. Hamáček Jaroslav  (TET)                            24 min.                       |               Gregorovič Martin  (HRD)                           4 min.

    5. Sedláček Tomáš  (POW)                             14 min.                       |               Kumstát Jan  (PEE)                                     4 min.

         Pitoňák Tomáš  (BEN)                                 14 min.                       |               Kadeřábek Jan  (PEE)                                 4 min.

    7. Klíma Milan  (RED)                                       12 min.                       |               Prášek Tomáš Ml.  (HRD)                          4 min.

         Varga Daniel  (BEN)                                     12 min.                       |               Váňa Stanislav  (BEN)                                 4 min.

         Hradec Pavel  (POW)                                   12 min.                       |               Richtr Jan  (KOS)                                          4 min.

  10. Meňhart Marian  (TET)                                  10 min.                       |               Švadlenka Fran.  (HRD)                              4 min.

         Bouška Petr  (BEN)                                      10 min.                       |               Lochman Martin  (TYG)                               4 min.

         Míšek Martin  (HRD)                                    10 min.                       |        48. Uřidil Libor  (BEN)                                        2 min.

  13. Bříška Kamil  (PEE)                                        8 min.                        |               Franc Lukáš  (PEE)                                      2 min.

         Zeman Přemysl  (PEE)                                  8 min.                        |               Janura Zdeněk  (TYG)                                 2 min.

         Kočí Tomáš  (RED)                                        8 min.                        |               Zörkler Lukáš  (POW)                                  2 min.

  16. Kotrlec Robert  (POW)                                    6 min.                        |               Suchý Jan  (KOS)                                         2 min.

         Voborník Jan  (BEN)                                       6 min.                        |               Mařan Petr  (TET)                                         2 min.

         Kraus Tomáš  (KOS)                                     6 min.                        |               Kormoš Martin  (TYG)                                  2 min.

         Křiváček Jakub  (TET)                                    6 min.                        |               Berger Lukáš  (TET)                                    2 min.

         Müller David  (BEN)                                       6 min.                        |               Marušinec Jakub  (KOS)                             2 min.

         Kukla Václav  (TYG)                                        6 min.                        |               Prášek Tomáš  (HRD)                                 2 min.

         Havránek Petr  (TET)                                      6 min.                        |               Houška Radek  (BEN)                                 2 min.

         Masaryk Petr  (TET)                                        6 min.                        |               Beneš Jiří  (HRD)                                         2 min.

         Žitný Radek  (HRD)                                         6 min.                        |               Melša Petr  (RED)                                        2 min.

         Píša Radek  (POW)                                        6 min.                        |               Svoboda Pavel  (TYG)                                  2 min.

         Rozkovec Vladimír  (BEN)                             6 min.                        |               Ernstberger Jan  (BEN)                               2 min.

  27. Zápotocký Ondřej  (POW)                              4 min.                        |               Ženíšek Michal  (BEN)                                 2 min.

         Bureš Jaromír  (BEN)                                    4 min.                        |               Musil Jan  (PEE)                                           2 min.

         Sedláček Lukáš  (POW)                                4 min.                        |               Šimon Václav  (PEE)                                    2 min.

         Kriško Ondřej  (KOS)                                     4 min.                        |               Žitný Ladislav  (HRD)                                   2 min.

         Pekař Martin  (KOS)                                        4 min.                        |               Knížek Roman  (PEE)                                  2 min.

         Řídka Tomáš  (POW)                                     4 min.                        |               Spozdil Tomáš  (PEE)                                 2 min.

         Zadák David  (TET)                                         4 min.                        |               Hurta Jan  (TYG)                                           2 min.

         Kadeřábek Tomáš  (PEE)                             4 min.                        |               Bernard Tomáš  (RED)                               2 min.

         Středa Martin  (RED)                                      4 min.                        |               Krejbich Jan  (TYG)                                      2 min.

         Vtelenský Ladislav  (HRD)                           4 min.                        |               Švejda Jakub  (TET)                                     2 min.

                                                                                                              - 2. část -

         Slabý Michal  (HRD)                                       2 min.                        |               Haken Petr  (POW)                                       2 min.

         Čadil Michal  (TYG)                                         2 min.                        |               Hejl Roman  (HRD)                                       2 min.

         Balák Aleš  (POW)                                          2 min.                        |               Nevosad Lukáš  (RED)                               2 min.

         Kvaizar Svatopluk  (TET)                                2 min.                        |               Mohelský Lukáš  (RED)                              2 min.

         Řídka David  (POW)                                       2 min.                        |               Horáček Jan  (KOS)                                     2 min.

         Slabý Jiří  (POW)                                             2 min.                        |               Sukla Václav  (TYG)                                      2 min.

         Kolman Lukáš  (POW)                                   2 min.

 

                                                                                  Pořadí týmů podle produktivity

 

    1. NOWA KOSMONOSY                                    142 b. (56 + 86)         |          5. BELVEDER BENÁTKY 'B'                          63 b. (30 + 33)

    2. PEEPA DEVILS                                              108 b. (47 + 61)         |          6. RED WINGS                                                 49 b. (24 + 25)

    3. TEAM POWER                                                91 b. (40 + 51)          |          7. HRDLOŘEZY-DŮL                                        49 b. (22 + 27)

    4. REAL TETŘEV                                               81 b. (37 + 44)          |          8. HBC TYGŘI 'B'                                             28 b. (15 + 13)

 

                                                                                  Pořadí týmů podle trestných minut

 

    1. REAL TETŘEV                                               103 min.                      |          5. PEEPA DEVILS                                            38 min.

    2. BELVEDER BENÁTKY 'B'                             97 min.                       |          6. RED WINGS                                                 36 min.

    3. HRDLOŘEZY-DŮL                                          74 min.                       |          7. NOWA KOSMONOSY                                 28 min.

    4. TEAM POWER                                                66 min.                       |          8. HBC TYGŘI 'B'                                             24 min.